O mně

Jmenuji se Tomáš Dolejší a věnuji se profesionálnímu fotografování svateb od roku 2007. Za tu dobu jsem měl možnost být součástí mnoha krásných svateb, které mi bylo potěšením nafotit. Mám to štěstí, že mohu dělat tu práci, která mě zároveň nesmírně baví - být svatebním fotografem. Největší odměnou pro mě nejsou peníze, ale ta radost a dojetí na tváři 'mých' novomanželů, když vidí své svatební fotografie. Za tu dobu, co fotím svatby, jsem potkal mnoho úžasných lidí - s některými jsem se spřátelil a jsme v kontaktu dodnes...
Mám rád přirozené snímky a momentky, které obsahují nějaký příběh a emoce. Při focení budu vycházet z toho, co je vám příjemné a co je pro vás přirozené. Nebudu vás nutit do předem vymyšlených póz. Mým hlavním cílem je, aby pro vás bylo focení zábavou a abyste si svůj svatební den co nejvíce užili.
Fotografuji svatby nejen na Vysočině (Jihlava, Humpolec, Kolín, Chateu Herálec, Telč, Žďár nad Sázavou, Blažeojivce, Brno, atd) , ale i po celé ČR a v zahraničí..
Tomáš Dolejší
tom.dolejsi@luktofoto.cz
+420 737 164 334

Svatební a portrétní fotograf Tomáš Dolejší fotí v celé ČR i zahraničí. Jeho domovem je Vysočina, a tak často fotografuje svatby v lokalitách, jako je Kutná Hora, Telč, Jihlava, Blažejovice, Humpolec, Žďár nad Sázavou, Chateau Herálec, Pelhřimov, Kolín, Pardubice, Třebíč, ale i Brno.

Svatebni fotograf Prerov         Lroom.cz: Videokurz Adobe Lightroom